Mobilya sektörünün iddialı isimlerinden olan Fatih Mobilya, Ankara Siteler'de 1967 senesinde Hüseyin   Seven tarafından kurulmuştur.

 

 

   Fatih Mobilya yetişmiş uzman kadrosuyla, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini kendisine ilke   edinmiştir.Halen Ankara Siteler'de 3800 m2 showroomda ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, güvenirliği, dinamik ve  mükemmele ulaşmaya hedeflenmiş (kitlenmiş) kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 

 

 

  Mobilya tarihinde İtalyan mobilyayı siz Türk mobilya tüketicilerine sunan ve bu anlamda dönemin   gerçeklerine öncülük yapan Fatih Mobilya sektöründe dün ve bugun önemli bir mihenk taşıdır ve olmaya da     devam edecektir. Bu konudaki bilinci ve kuvveti siz değerli müşterilerimizden almaktadır. 

 

 

 

   Günümüz hizmet sektörünün vazgeçilmez ilkesi olan MBA (müşteri bakış açısı) biz Fatih Mobilya ailesinin   pusulasıdır.

 

  Kendine özel kupon model imalatıyla, yüksek ürün kalitesinden ödün vermeksizin gelişimini sürdürme kararlılığındadır. Fatih Mobilya olarak, daima herşeyin en güzelini, en mükemmelini sunma sorumluluğunun bilinciyle Ankara/Siteler'deki showroomumuzda sizleri misafir etmekten gurur duyarız...

 

 

 

 

 Hakkımızda

Mobilya sektörünün iddialı isimlerinden olan Fatih Mobilya, Ankara Siteler'de 1967 senesinde Hüseyin Seven tarafından kurulmuştur. Fatih Mobilya yetişmiş uzman kadrosuyla, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Halen Ankara Siteler'de 3800 m2 showroomda ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, güvenirliği, dinamik ve mükemmele ulaşmaya hedeflenmiş (kitlenmiş) kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Mobilya tarihinde İtalyan mobilyayı siz Türk mobilya tüketicilerine sunan ve bu anlamda dönemin gerçeklerine öncülük yapan Fatih Mobilya sektöründe dün ve bugun önemli bir mihenk taşıdır ve olmaya da devam edecektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Adres : Yapıcı Sok No:14 Siteler/ANKARA

  Tel : +90 312 348 95 95

  Fax : +90 312 350 70 71

  E-mail : info@fatihmobilya.com.tr
BİZE ULAŞIN